RSS
A A A
SmodBIP

Informacje o inspekcji

Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego
Robert Cieszyński

tel. (52) 349-7744 (sekretariat)
tel. (52) 349-7591
fax. (52) 349-7752
e-mail: geodezja@bydgoszcz.uw.gov.pl
pokój nr 82A budynek B (wieżowiec)

Wojewódzka Inspekcja Geodezyjna i Kartograficzna

Oddział Geodezji i Kartografii

Arkadiusz Warda – Kierownik Oddziału Geodezji i Kartografii
awarda@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-58
pokój nr 82B

Iwona Owczarz - Starszy inspektor wojewódzki ds. skarg i kontroli w dziedzinie geodezji i                                       kartografii
iowczarz@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-49
pokój nr 82

Mariola Tatkowska – Referent Prawny ds. ewidencji gruntów i budynków 
mtatkowska@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-74-25
pokój nr 83A

Joanna Starczewska - Starszy inspektor wojewódzki ds. ewidencji gruntów i budynków
jstarczewska@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. (52) 349-77-34
pokój nr 83B

Kinga Andrzejewska - Sekretarka
andrzejewskak@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. (52) 349-77-49
pokój nr 82

Oddział Kontroli Geodezyjnej i Kartograficznej

Jolanta Walerych - p.o. Kierownika Oddziału Kontroli Geodezyjnej i Kartograficznej 
jwalerych@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-44
pokój nr 82B

Małgorzata Kowalewska - Starszy inspektor ds. budżetu i dzienników praktyki zawodowej 
kowalewskam@bydgoszcz.uw.gov.pl 
tel. (52) 349-77-44
pokój nr 82B

Marian Wojciul – Inspektor wojewódzki ds. kontroli i skarg w dziedzinie geodezji i kartografii
mwojciul@bydgoszcz.uw.gov.pl
tel. (52) 349-74-25
pokój nr 83A



Opublikował: Kinga Andrzejewska
Publikacja dnia: 26.04.2017
Podpisał: Alina Pawlaczyk
Dokument z dnia: 18.04.2011
Dokument oglądany razy: 5 098